מובילות- תכנית הכשרה לנשים מובילות

תמיד רצית לשנות את העולם ולא ידעת מאיפה להתחיל? הצטרפי למובילות- תכנית הכשרה וירטואלית (ברובה) לנשים שרוצות לדעת איך להשפיע

בשנים האחרונות למדנו ב"כולן" כמעט הכל על שינוי חברתי בדרך הקשה, החל מתקשורת ועבודה ברשתות חברתיות, ועד להפקה והנעת מתנדבות. משנה לשנה הצטרפו אלינו עוד ועוד שותפות, וביחד הפכנו לקבוצה של נשים שמשכללת את היכולת להוביל את השיח הציבורי, ואת השינוי החברתי שהוא גורר עימו. למדנו, ואנחנו עדיין לומדות, מטעויות ומהצלחות. אנחנו משכללות את הפעולות שלנו כל הזמן, והחלטנו שהגיע הזמן לחלוק את כל הטוב הזה, ולסייע לכל מי שרוצה ללמוד איך מניעות שינוי לעשות את זה על הצד הטוב ביותר.

בשביל זה אנחנו פותחות בנובמבר את המחזור הראשון של "מובילות" - תכנית הכשרה, וירטואלית ברובה, שמטרתה ללמד אתכן מה צריך לעשות כשמשהו מעצבן אתכן, ואיך לעשות את זה הכי טוב. התכנית מיועדת לנשים מכל חלק הארץ, והיא נבנתה על ידי ובשביל אקטיביסטיות ומנהיגות. היא כוללת הרצאה וירטואלית מידי שבוע, עם הפעילות הכי מעניינות ומנוסות בשטח, והתנסות בהפקת קמפיין בליווי צמוד.

מובילות היא קבוצה אינטימית של נשים שתיפגש מידי שבוע ברשת, תרכוש ידע וכלים, ותתנסה בהפקת פרוייקטים בליווי מקצועי של פעילות מנוסות. תמיד רצית לשנות את העולם ולא ידעת איך? בואי ללמוד איתנו ומאיתנו, ולהצטרף לרשת של נשים שאכפת להן, והן רוצות לעשות משהו בנידון.
 

יחד אנחנו חזקות!

על העמותה

אנחנו ב"כולן" שואפות לחיות בעולם שבו קולן של נשים נשמע ומקבל מקום שווה בחברה, בכל מקום ובכל זמן. אנו חולמות על חמישים אחוז (או יותר) נשים בכל תפקידי ההנהגה במדינה, על הורות שיויונית, על תרבות שבה עברייני מין מוקעים ונענשים ונשים שנפגעו זוכות לאמון ותמיכה מסביבתן, עולם שבו נשים אינן מוחפצות ואינן נסחרות ונקנות, עולם שבו לנשים יש שיויון אמיתי- חוקי, תרבותי וחברתי, ואת האפשרות לבחור את חייהן ללא הסללה מגדרית.

כתובת

דרך השלום 73 כניסה ב, דירה 5
תל אביב 6794220

togetherKulan@gmail.com

שירות לקוחות בוואטסאפ
053-5429642

הירשמי לקבלת עדכונים
עדכונים
לכולן