"הסטודנטיות"- פורום התאים הפמיניסטיים באקדמיה

"הסטודנטיות" - פורום התאים הפמניסטים

"סטודנטיות" הוא פורום התאים הפמניסטיים אשר הוקם ב2014 ומאגד תחתיו שורה של תאים פמניסטיים הפועלים במוסדות ההשכלה המובילים בישראל. 

התאים הפמניסטים מהווים גופים מרכזיים של ידע, עשייה ופעולה לטובת יצירת שינוי בקרב המוסדות האקדמיים של ישראל. כחלק מפעילות התאים ניתן למנות את שינויי התקנונים לטיפול בהטרדה מינית באוניברסיטה העברית על ידי תא "ירושלמיות", מאבקן הפעיל של תא "תל אביביות" למניעת מינויי של חיים רמון (אשר הורשע בעברית מין) למרצה באוניברסיטת תל אביב ואינספור מחאות ופעילויות להעלאת מודעות בנוגע למצבן של נשים באקדמיה, שוק התעסוקה וישראל. 

פורום התאים הוקם על מנת לתת מענה לצורך ברור מן השטח, צורך בהנחיה, איגוד ותמיכה הדדית בכל הבוחרת להקים התארגנות פמניסטית במרחב לימודיה האקדמים. 

מטרת התאים הינה לקדם שוויון מגדרי באקדמיה ולפעול למרחב בטוח יותר לסטודנטיות.

 

מעוניינת להקים מסגרת פמניסטית במוסד האקדמי בו את לומדת? צרי איתנו קשר, נשמח לעזור! 

התאים הפמיניסטיים

ירושלמיות.jpg
ספיריות.PNG
בר אילניות.jpg
יפואיות.jpg.jpg
הבינחומיות.png
תל חיות.png
תלאביביות.jpg
על העמותה

אנחנו ב"כולן" שואפות לחיות בעולם שבו קולן של נשים נשמע ומקבל מקום שווה בחברה, בכל מקום ובכל זמן. אנו חולמות על חמישים אחוז (או יותר) נשים בכל תפקידי ההנהגה במדינה, על הורות שיויונית, על תרבות שבה עברייני מין מוקעים ונענשים ונשים שנפגעו זוכות לאמון ותמיכה מסביבתן, עולם שבו נשים אינן מוחפצות ואינן נסחרות ונקנות, עולם שבו לנשים יש שיויון אמיתי- חוקי, תרבותי וחברתי, ואת האפשרות לבחור את חייהן ללא הסללה מגדרית.

כתובת

דרך השלום 73 כניסה ב, דירה 5
תל אביב 6794220

togetherKulan@gmail.com

שירות לקוחות בוואטסאפ
053-5429642

הירשמי לקבלת עדכונים
עדכונים
לכולן