כולן בחינוך

"הסטודנטיות"- פורום תאים פמיניסטיים

התאים הפמיניסטיים הם הכוח של הסטודנטיות במוסדות להשכלה הגבוהה. הפורום קיים כארבע שנים ועמותת כולן תומכת בו החל משנת 2018. מטרת התאים הינה לקדם שוויון מגדרי באקדמיה ולפעול למרחב בטוח יותר לסטודנטיות.

מובילות- תוכנית הכשרת מנהיגות

מובילות היא תכנית הכשרהשמטרתה להכשיר ולקדם נשים לעשיה חברתית בכלל ופמיניסטית בפרט, ליצור אזרחיות משפיעות בחברה, ולקדם שיתופי פעולה ועשייה בשדה הפמיניסטי בישראל. במהלך התוכנית ירכשו המשתתפות כלים תיאורטיים על התנועה הפמיניסטית, הביקורת שהיא מציעה והזרמים השונים, כמו גם כלים מעשיים לעשייה אקטיביסטית, בדגש על זכויות והעצמת נשים. בנוסף, יתנסו המשתתפות בהפקת פרוייקט בליווי מנטוריות מנוסות מטעם "כולן". בסיומה של התכנית תתקבל קבוצה של נשים בעלות ידע וניסיון ורצון להשפיע ולהנהיג, שהינן חברות ברשת ענפה של אקטיביסטיות פמיניסטיות.

על העמותה

אנחנו ב"כולן" שואפות לחיות בעולם שבו קולן של נשים נשמע ומקבל מקום שווה בחברה, בכל מקום ובכל זמן. אנו חולמות על חמישים אחוז (או יותר) נשים בכל תפקידי ההנהגה במדינה, על הורות שיויונית, על תרבות שבה עברייני מין מוקעים ונענשים ונשים שנפגעו זוכות לאמון ותמיכה מסביבתן, עולם שבו נשים אינן מוחפצות ואינן נסחרות ונקנות, עולם שבו לנשים יש שיויון אמיתי- חוקי, תרבותי וחברתי, ואת האפשרות לבחור את חייהן ללא הסללה מגדרית.

כתובת

דרך השלום 73 כניסה ב, דירה 5
תל אביב 6794220

togetherKulan@gmail.com

שירות לקוחות בוואטסאפ
053-5429642

הירשמי לקבלת עדכונים
עדכונים
לכולן