כולן בשטח

kulan_no_text_icon.png

לוח שנה של נשים בהיא-סטוריה

לוח שנה של נשים בהיסטוריה הנו פרויקט מחווה לנשים ששינו את העולם, ורווחיו קודש להנצחת נשים שנרצחו. לקראת יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים פנינו לנשים אקטיביסטיות, הפעילות לשינוי חברתי, וביקשנו מהן להצטלם בדמותן של נשים חשובות בהיסטוריה לבחירתן.

kulan_no_text_icon.png

טקס הזיכרון לקרבנות האלימות המגדרית

בטקס הזיכרון השנתי לקרבנות האלימות המגדרית אנו זוכרות את אחיותנו הנרצחות ותומכות באחיותנו שחוות יום יום חיים של פחד וכאב. אנחנו משמיעות יחד את קולן ודורשות מהרשויות ומהחברה כולה לעדכן את התנהלותן כדי לאפשר לכל אחת מאיתנו חיים, ביטחון ושוויון מלא.

kulan_no_text_icon.png

מעגלי שיח-לנשים פמיניסטיות

מעגלי השיח הוא פרוייקט של קבוצת שיח פמיניסטי, שבו אנו נפגשות ומדברות על פמיניזם כנקודת החיבור בין נשים ממגזרים שונים בחברה הישראלית. הפרוייקט עונה על צורך של חיזוק הקשר בין אוכלוסיות שונות בחברה, ומיועד להביא אל השולחן פמיניסטיות אקטיביסטיות מכל חלקי החברה הישראלית על מנת לקרב בין המגזרים ולהוציא לאור שיתופי פעולה בין מגזריים.

kulan_no_text_icon.png

צעדת השרמוטות תל אביב - יפו

צעדת השרמוטות יוצאת כנגד המיתוס השקרי על הקשר שבין התנהגות מינית פרובוקטיבית לאלימות מינית, ונגד השימוש בביוש מיניות נשית על מנת להצדיק אלימות. במאי 2018 השתתפו בצעדת השרמוטות תל-אביב-יפו כ-5000 נשים וגברים, ובמאי 2019 כ-10,000.