כולן בשטח

לוח שנה של נשים בהיא-סטוריה

לוח שנה של נשים בהיסטוריה הנו פרויקט מחווה לנשים ששינו את העולם, ורווחיו קודש להנצחת נשים שנרצחו. לקראת יום המאבק הבינלאומי באלימות נגד נשים פנינו לנשים אקטיביסטיות, הפעילות לשינוי חברתי, וביקשנו מהן להצטלם בדמותן של נשים חשובות בהיסטוריה לבחירתן.

טקס הזיכרון לקרבנות האלימות המגדרית

בטקס הזיכרון השנתי לקרבנות האלימות המגדרית אנו זוכרות את אחיותנו הנרצחות ותומכות באחיותנו שחוות יום יום חיים של פחד וכאב. אנחנו משמיעות יחד את קולן ודורשות מהרשויות ומהחברה כולה לעדכן את התנהלותן כדי לאפשר לכל אחת מאיתנו חיים, ביטחון ושוויון מלא.

מעגלי שיח-לנשים פמיניסטיות

מעגלי השיח הוא פרוייקט של קבוצת שיח פמיניסטי, שבו אנו נפגשות ומדברות על פמיניזם כנקודת החיבור בין נשים ממגזרים שונים בחברה הישראלית. הפרוייקט עונה על צורך של חיזוק הקשר בין אוכלוסיות שונות בחברה, ומיועד להביא אל השולחן פמיניסטיות אקטיביסטיות מכל חלקי החברה הישראלית על מנת לקרב בין המגזרים ולהוציא לאור שיתופי פעולה בין מגזריים.

צעדת השרמוטות תל אביב - יפו

צעדת השרמוטות יוצאת כנגד המיתוס השקרי על הקשר שבין התנהגות מינית פרובוקטיבית לאלימות מינית, ונגד השימוש בביוש מיניות נשית על מנת להצדיק אלימות. במאי 2018 השתתפו בצעדת השרמוטות תל-אביב-יפו כ-5000 נשים וגברים, ובמאי 2019 כ-10,000.

על העמותה

אנחנו ב"כולן" שואפות לחיות בעולם שבו קולן של נשים נשמע ומקבל מקום שווה בחברה, בכל מקום ובכל זמן. אנו חולמות על חמישים אחוז (או יותר) נשים בכל תפקידי ההנהגה במדינה, על הורות שיויונית, על תרבות שבה עברייני מין מוקעים ונענשים ונשים שנפגעו זוכות לאמון ותמיכה מסביבתן, עולם שבו נשים אינן מוחפצות ואינן נסחרות ונקנות, עולם שבו לנשים יש שיויון אמיתי- חוקי, תרבותי וחברתי, ואת האפשרות לבחור את חייהן ללא הסללה מגדרית.

כתובת

דרך השלום 73 כניסה ב, דירה 5
תל אביב 6794220

togetherKulan@gmail.com

שירות לקוחות בוואטסאפ
053-5429642

הירשמי לקבלת עדכונים
עדכונים
לכולן